Detail pozice

KARIÉRA > Skladník

Skladník

Pracovní náplň:

  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží
  • Spolupracuje při inventurách skladových zásob
  • Spolupracuje s dalšími složkami společnosti
  • Spolupracuje při chodu skladu s nadřízeným

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Chuť pracovat, zodpovědnost
  • Samostatnost
  • Praxe ve skladovém hospodářství výhodou
  • Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • Řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání
  • Zaměstnanecké výhody

Pokud máte o zaměstnání v naší společnosti zájem, učiňte prosím dotaz, nebo přímo vyplňte a odešlete dotazník či pošlete životopis na e-mail janata@falcoprofi.cz nebo adresu FALCO - Profi, spol. s r.o., P.O.Box 28, Čáslav 286 01

Vstupní dotazník k pozici Skladník

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Falco-Profi s.r.o., se sídlem v Chotusicích 287, PSČ 285 76, IČ 61678970, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti Falco Profi s.r.o. a následnému uložení, a to na dobu do odvolání souhlasu.

Jak jste se o nabídce dozvěděl?
Jméno, příjmení a titul:
Rodinný stav:
Trvalé bydliště:
Přechodné bydliště:
Telefon:
Datum narození:
Místo narození:
Státní příslušnost:
Národnost:
Zdravotní pojišťovna:
Nejvyšší dosažené vzdělání:
Doplňující zpráva (druh školy, obor, rok ukončení, druh zkoušky apod..):

Odpověď:

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
FALCO-Profi, spol. s r.o. Prodejna Chotusice Chotusice 287, 285 76 Chotusice 327 399 506 737 221 165 falcoprofi@falcoprofi.cz
  Prodejna Čáslav Tyršova 2029, 286 01 Čáslav 327 316 869 602 337 762 caslav@falcoprofi.cz